w

Hecarim pod obserwacją deweloperów

Co z Hecarimem?

Wczoraj pojawił się opis najnowszej aktualizacji do Legends of Runeterra 0.9.0. Lista zmian dotyka kilku aspektów gry, ale liczba kart, która dostała zmiany w balansie wydaje się skromna. Co obrazuje ostrożność autorów i przemyślany sposób wdrażania poprawek. Na liście brakuje Hecarima, bohatera Shadow Isles, który potrafi ostro namieszać na stole i przez wielu graczy uważany jest za op.

Czy tak jest, czy nie, pozostawiamy Wam do rozsądzenia w zgodzie z własnym sumieniem, ale istotną kwestią jest to, że Hecarim trafił na nieoficjalną listę kart do obserwacji. Według Steve’a Rubina, rozważane są opcje zmiany tego bohatera w kierunku przeniesienia jego czystej siły w efemeryczną postać. Jednocześnie pozostawiając go, jako realną opcję wyboru, a nie automatyczny finisher.


Czy Kalista dostanie w przyszłości buffa?

Steve w komentarzu dodaje, że autorzy wyciągnęli wnioski z edycji Kalisty i mają pełną świadomość, że należy zachować ogromną ostrożność przy zmianach w charakterystykach bohaterów. Monitorowani są wszyscy bohaterowie pod kątem potencjalnych wzmocnień i buff Kalisty był testowany w ramach najnowszego patcha, ale wzmacnianie tej postaci na tym etapie uznano za zbyt ryzykowne.